Latvijas karte
Attēls no galerijas
Sadarbības partneri
LOB
Atbalstītāji

Baltijas Dabas Tūrisma Konference 21. - 24.marts

Baltijas Dabas Tūrisma konference: Stratēģija – Produkts - Prakse

Konference starptautiskā līmenī aicinās kopā dabas aizsardzības un tūrisma profesionāļus. Šī ir pirmā reize, kad Latvijā tiksies abu sektoru pārstāvji, kas vietējā un Eiropas mērogā nodarbojas ar dabas vērtību saglabāšanu un tūrisma attīstību. Konference dos iespēju apmainīties ar uzkrāto pieredzi, sasniegtajiem rezultātiem, savstarpēji mācoties, izmantojot kolēģu sasniegumus, un veidojot jaunu sadarbību.

Konferences tēmas
Dabas aizsardzības un tūrisma attīstības mijiedarbība tiks aplūkota daudzveidīgā griezumā, skarot dabas aizsardzības un tūrisma politikas ietekmi, dabas tūrisma piedāvājuma veidošanu un darbu ar apmeklētājiem/klientiem. Konferences prezentāciijās un diskusijās tiks runāts par dabas tūrisma produktiem un to zīmolu veidošanu, vietējās sabiedrības iesaistīšanu produktu veidošanā, sadarbību starp dabas aizsardzības un tūrisma sektoriem, par likumdošanu un tās pielietojumu.

Dalībnieki
Uz konferenci aicināti dabas tūrisma pakalpojumu sniedzēji, vides speciālisti, lauku attīstības speciālisti, tūrisma operatori, pašvaldības, ministrijas, tūrisma un citu lauku ekonomikas nozaru asociācijas, sadarbības partneri projektos. Dalībnieku daudzveidība sniegs visas iespējas interesantām un daudzpusīgām diskusijām, viedokļu apmaiņai, profesionāli vērtīgas pieredzes iegūšanai.

Konferences sesijas 22. martā  notiks angļu valodā, ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Dalībnieki ir aicināti izstādīt conferences telpās informatīvos materiālus – plakātus, bukletus, u.c.

 

Avots: http://www.celotajs.lv/cont/conf/conference/110322-CNF/info_lv.html


2011.02.14 21:14

Uz augšu Uz augšu